Masz pytania?

zadzwoń:
801 090 195
*koszt połączenia wg stawki UKE wynosi 0,36 PLN/minutę
504 787 990
lub podaj swój numer
a my oddzwonimy:

*wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny

Masz pytania?

Podaj swój e-mail
a my odpiszemy:

*wyrażam zgodę na kontakt e-mail

COMAIR Polska - wentylacja z odzyskiem ciepła COMAIR Polska - wentylacja z odzyskiem ciepła

www.comair.pl /WYCENA / Eksploatacja instalacji /

Eksploatacja instalacji

Kwestie eksploatacyjne wynikają z konieczności wymiany filtrów.
Czyste filtry to niezwykle ważny czynnik poprawnego działania systemu wentylacji mechanicznej, gdyż to przez nie przepływa całe powietrze, zarówno to pobierane z zewnątrz i rozprowadzane po budynku jak i to zużyte, wyciągane z pomieszczeń.  Kontroli zabrudzenia filtrów należy dokonywać co dwa miesiące, jednakże w ciągu roku filtry należy wymieniać 2-3 razy w zależności od ustawień centrali wentylacyjnej oraz informacji o konieczności wymiany filtrów (co ok 3000 godzin).

363.jpg

G4, M5, F7

W standardzie centrala wentylacyjna wyposażona jest w komplet (2 sztuki) standardowych filtrów G4które posiadają skuteczność filtracji na poziomie 90%. W naszej ofercie oprócz filtrów standardowych znajdują się również filtry M5 i F7. Filtry M5 są gęstsze i charakteryzują się większą skutecznością filtracji powietrza z zanieczyszczeń powstających na zewnątrz. Filtry F7 to najbardziej skuteczne filtry, które zatrzymują do 97% m.in. sadzy, zarodników grzybów czy pyłków kwiatowych.

367.png

ActiveCarbonPlus+

Komplet  filtrów powietrza klasy do rekuperatorów serii HRUC [ wszystkie wydajności] składający się z filtra nawiewnego ActiveCarbonPlus+ z węglem aktywnym  oraz filtra wywiewnego [plisowanego] klasy G4. Filtr doskonale sprawdza się w okresie grzewczym,  gdy zanieczyszczenie powietrza pochodzi w głównej mierze  z dymów kominowych. Filtr oczyszcza nawiewane powietrze ze szkodliwyh substancji oraz nieprzyjemnych zapachów, tak aby w domu było czyste powietrze i odczuwalny komfort.

Masz pytania?

Podaj swój e-mail
i wpisz pytanie
a my odpiszemy:

*wyrażam zgodę na kontakt e-mail